Contact

Hebt u vragen? Belt u ons dan gerust. Natuurlijk kunt u ons ook per e-mail bereiken waarna u binnen 24 uur antwoord van ons krijgt.

Tel 2 en 9 bij elkaar op.

Uw contactpersonen

Ose Puls

Ose Puls
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-108
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
puls@eurostrand.de

Daniel Luther

Daniel Luther
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-107
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
luther@eurostrand.de

Dörte Hoyer

Dörte Hoyer
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-201
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
hoyer@eurostrand.de

Mieke Backaert

Mieke Backaert
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-205
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
backaert@eurostrand.de

Jens Stoffers

Jens Stoffers
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-109
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
stoffers@eurostrand.de

Angelika Stümer

Angelika Stümer
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-106
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
stuemer@eurostrand.de

Marina Corell

Marina Corell
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-204
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
corell@eurostrand.de

Wina Kebrich

Wina Kebrich
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-203
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
kebrich@eurostrand.de

Rebekka Hammerich

Rebekka Hammerich
+ 49 (0) 40 - 22 633 43–106
+ 49 (0) 40 - 22 633 43–111
hammerich@eurostrand.de

Janett Seehagel

Janett Seehagel
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-104
+ 49 (0) 40 - 22 633 43-111
seehagel@eurostrand.de

Adres

Commerciële centrale Hamburg
Hamburger Straße 181
22083 Hamburg

Telefoon: 0049 40 2263343 0
of 0800 022 5909 gratis vanuit Nederland
Telefax: 0049 40 2263343 111
E-Mail: buchung@eurostrand.de

Kantooruren

Maandag tot vrijdag van
08:00 tot 19:00 uur

Zaterdag van 
09:00 tot 15:00 uur

Zondag en op feestdagen van
10:00 tot 14:00 uur

Adressen van het resort

Resort Lüneburger Heide
Bruchweg 11
27389 Fintel

Resort Moseltal
Moselallee 1
54340 Leiwen