Contact

Hebt u vragen? Belt u ons dan gerust. Natuurlijk kunt u ons ook per e-mail bereiken waarna u binnen 24 uur antwoord van ons krijgt.

Tel 1 en 9 bij elkaar op.
Ich stimme zu, ...*

Hotline 0049 40 2263343-0

Uw contactpersonen

Daniel Luther

Daniel Luther
luther@eurostrand.de


Jens Stoffers

Jens Stoffers
stoffers@eurostrand.de


Angelika Stümer

Angelika Stümer
stuemer@eurostrand.de


Marina Corell

Marina Corell
corell@eurostrand.de


Rebekka Hammerich

Rebekka Hammerich
hammerich@eurostrand.de


Janett Seehagel

Janett Seehagel
seehagel@eurostrand.de


Nina-Marie Runge

Nina-Marie Runge
runge@eurostrand.de


Jörn Gerisch

Jörn Gerisch
gerisch@eurostrand.de


Adres

Commerciële centrale Hamburg
Hamburger Straße 181
22083 Hamburg

Telefoon: 0049 40 2263343 0
of 0800 022 5909 gratis vanuit Nederland
Telefax: 0049 40 2263343 111
E-Mail: buchung@eurostrand.de

Kantooruren

Maandag tot vrijdag van
08:00 tot 19:00 uur

Zaterdag van
08:00 tot 12:00 uur en
13:00 tot 17:00 uur

Adressen van het resort

Resort Lüneburger Heide
Bruchweg 11
27389 Fintel

Resort Moseltal
Moselallee 1
54340 Leiwen